Головна / Застосування / Косметична промисловість

Косметична промисловість

Скраби, маски, пудри, сухі шампуні — рисове й кукурудзяне борошно з помелом під ТЗ.

У сухих косметичних формах — скрабах, масках-порошках, розсипчастих пудрах і сухих шампунях — рисове й кукурудзяне борошно використовують як сипучий рослинний наповнювач.

ТОВ «Каскад» — виробник безглютенового борошна для харчової промисловості. Косметичне виробництво — суміжна для нас галузь, і чесніше почати з межі, ніж із переліку можливостей: рисового крохмалю ми не виробляємо, а «рисова пудра» в нашому асортименті не існує як окрема позиція. Те, що ми реально можемо постачати косметичному виробництву, — це борошно з контрольованою гранулометрією, помел якого узгоджується під ваше технічне завдання.

Ця сторінка написана для технолога, який підбирає сипучий рослинний наповнювач у суху косметичну форму — скраб, маску-порошок, пудру, сухий шампунь — і якому потрібні цифри помелу, а не епітети. Тому нижче: чим борошно відрізняється від крохмалю й від «пудри», які чотири позиції асортименту застосовні, що зафіксовано в наших нормах, який нормативний статус ми підтверджуємо документом і чого ми не підтверджуємо принципово. Якщо ваша рецептура потребує саме крохмалю — далі можна не читати, ми не той постачальник.

Борошно, рисова пудра й рисовий крохмаль — три різні продукти

Плутанина в цих трьох словах — головна причина невдалих закупівель у цій категорії. У розмовній мові вони вживаються як синоніми, у специфікації — ні.

Таблиця: Борошно, крохмаль і «пудра» — що це технологічно і що з цього є в ТОВ «Каскад»

ПродуктЩо це технологічноЧи є в асортименті ТОВ «Каскад»
Борошно рисовеПродукт сухого помелу зерна рису цілком: крохмальна, білкова й мінеральна складові разом. Зольність на суху речовину — не більше 0,75% за нормою ТУТак. Лінійки STD, TXT, SUP
Крохмаль рисовийВиділена крохмальна фракція, яку отримують мокрим способом із відділенням білка. Інша технологія, інше обладнання, інший нормативний документНі. Не виробляємо і не перепродаємо
«Рисова пудра»Не технологічний термін, а комерційна назва. У різних постачальників за нею стоїть або дуже тонкий помел рису, або той самий крохмальНі як окрема позиція. Найближче — рисове борошно з помелом за узгодженим ТЗ

Практичний висновок для вашої специфікації: якщо у вхідних вимогах записано «крохмаль» — це інший продукт і інший постачальник. Якщо записано «пудра» — цей рядок треба спершу перекласти в цифри помелу, і лише потім шукати постачальника. Ми працюємо саме з другим випадком: ви даєте розподіл частинок, ми даємо борошно під нього.

Гранулометрія: головний параметр цієї галузі

У харчових рецептурах помел — один параметр із багатьох. У сухій косметичній формі він визначає майже все: як наповнювач розподіляється в суміші, як поводиться в дозаторі, наскільки однорідним виходить пресований або насипний продукт. Тому цифру помелу ми даємо числом — вона зафіксована в технічних умовах і підтверджується документом на партію.

Таблиця: Гранулометрія борошна ТОВ «Каскад»

Показник помелуНорма
Прохід через сито 160 мкм (№38)не менше 60,0%
Схід із сита 250 мкм (№27)не більше 2,0%

Перший показник задає частку тонкої фракції: щонайменше 60% маси проходить через сито 160 мкм. Другий обмежує крупну: схід із сита 250 мкм не перевищує 2%, тобто в партії практично немає крупки, яка в сухій суміші сегрегує при вібрації, а у водній фазі осідає першою. Разом ці дві цифри дають вужчий розподіл частинок, ніж універсальний млин, — і саме тому поведінка наповнювача не «плаває» між постачаннями.

Помел робиться під замовника. Лінійка SPC — це не готова позиція каталогу, а режим роботи: параметри задає ваше технічне завдання. Помел і розподіл частинок, вологість, мікробіологічні показники й формат фасування фіксуються до запуску партії. Старт — тестова партія й лабораторні випробування на вашому боці, серія — після підтвердження результатів. Для косметичного застосування це, як правило, єдиний робочий маршрут: стандартний харчовий помел рідко збігається з тим, що потрібно в сухій формі.

Чому в косметичних формах працюють лише чотири позиції з п'ятнадцяти

Перелік короткий, і це навмисно. З п'ятнадцяти позицій асортименту в косметичному виробництві реально застосовні чотири — решта або має виражений власний колір і запах, або не має сенсу поза харчовою рецептурою.

Таблиця: Позиції ТОВ «Каскад», застосовні в косметичному виробництві

ПозиціяДоступні лінійкиЖири, г/100 гТермін придатностіЩо враховувати технологу
Борошно рисовеSTD, TXT, SUP1,418 місяцівНайнейтральніша база: найнижчий жир у переліку і найвища вуглеводна частка асортименту — 81,0 г
Борошно кукурудзянеSTD, TXT, SPC1,512 місяцівВиражений жовтий колір; лінійка SPC штатна, тому помел під ТЗ узгоджується найшвидше
Борошно амарантовеSTD, SPC1,718 місяцівЛінійка SPC штатна; білок 8,9 г, вуглеводи 61,0 г — найнижча вуглеводна база з чотирьох
Борошно вівсянеSTD, TXT2,012 місяцівОб'ємна позиція з низькою насипною щільністю: у 30-кілограмовий мішок іде 25 кг

Два стовпці цієї таблиці варто прочитати разом.

Жирова база визначає стабільність сухої форми при зберіганні. Розрив між крайніми позиціями — 1,4 г у рисового проти 2,0 г у вівсяного, тобто майже півтора раза. Для сухої косметичної форми з тривалим терміном придатності це параметр окиснювальної стабільності готового виробу, і він перекликається з термінами придатності самої сировини: 18 місяців у рисового й амарантового проти 12 у кукурудзяного й вівсяного. Термін придатності — властивість позиції, а не спільна константа асортименту; єдиної цифри на весь перелік немає.

Лінійка SPC доступна не по всіх позиціях однаково. Кукурудзяне й амарантове борошно виробляються в SPC штатно — для них помел під ТЗ це звичайний режим. Для рисового й вівсяного помел за окремим завданням теж можливий, але узгоджується як окрема задача з тестовою партією.

Технологічні лінійки: що означають літери в специфікації

Таблиця: Лінійки обробки ТОВ «Каскад»

ЛінійкаЩо фіксуєВологість
STD (Standard)Стандартний помел, стабільна гранулометрія партія за партієюдо 15%
TXT (Texture)Термооброблене борошно: вологозв'язування й текстура без додаткового нагріву масиза специфікацією
SUP (Super / Super+)Підвищені вимоги до мікробіологічних показників, специфікація узгоджуєтьсяза специфікацією
SPC (Special)Параметри за вашим ТЗ: помел, вологість, мікробіологія, фасування — від тестової партіїза ТЗ

Для косметичного застосування практично значущі дві. TXT — коли рецептурі потрібне вологозв'язування без термічного етапу на вашому боці; вологість цієї лінійки — за специфікацією. SPC — коли потрібен помел, якого немає в стандартній сітці.

Нормативний статус: що ми підтверджуємо документом

Ми — харчове виробництво, і всі наші документи харчові. Для косметичного замовника це має конкретне значення, тому фіксуємо межу прямо.

AOECS — знак «Перекреслене Зерно». Сертифікат про ліцензію No. UA0012026, номер ліцензії UA-001, дійсний до 06.02.2027. Вміст глютену — менше 20 ppm. ТОВ «Каскад» стало першою компанією в Україні, яка отримала це право.

ISO 22000:2018. Сертифікат № ОДС-397/QS, орган сертифікації ІЦЕС, чинний до 19.09.2028. Сфера дії, номери документів і норми — якість і сертифікація.

Kosher. Сертифікат The Jewish Community of Dnipro, Kosher Department, від 17.02.2026.

Таблиця: Інші норми, зафіксовані в наших ТУ

ПоказникНорма
Металеві домішкине більше 3,0 мг/кг
Зольність на суху речовинуне більше 0,75%
Зараженість шкідниками хлібних запасівне допускається
Вміст глютенуменше 20 ppm

Публікуємо тільки норму. Фактичні значення партії наводяться в паспорті якості або декларації виробника, які йдуть із постачанням; сертифікат аналізу (COA) готуємо за окремим узгодженням, якщо цього вимагає ваш вхідний контроль.

Чого ми не заявляємо

Косметичне виробництво — регульована категорія, і постачальник сировини, який пише більше, ніж має документально, створює ризик не собі, а вам. Тому фіксуємо прямо:

Усе, що на цій сторінці заявлено, походить із конкретного документа — технічних умов, декларації виробника, паспорта якості або сертифіката з номером і терміном дії. Будь-яке з цих джерел надаємо на запит до підписання договору, а не після.

Фасування, MOQ та зразки

Фасування. Промислове фасування — мішки 30 і 50 кг. Об'ємні позиції фасуються за фактичною вагою: борошно вівсяне через низьку насипну щільність іде по 25 кг у 30-кілограмовому мішку; у документі на партію вага вказана фактична. Нестандартний формат узгоджується як технічне завдання, зокрема у виробництві під приватною маркою.

Умови зберігання. Дослівно з документа: зберігати в сухих, добре вентильованих приміщеннях, незаражених шкідниками хлібних запасів.

Таблиця: Умови входу для нового замовника

ЕтапУмова
Зразки на валідаціюбезкоштовно, до 5 кг
Термін надання зразків5 днів
Мінімальний обсяг замовленняодин мішок (30 або 50 кг)

П'ять кілограмів — це обсяг не на органолептичну оцінку, а на повноцінний цикл: лабораторний аналіз розподілу частинок, пробний заміс і тестове відпрацювання на вашому обладнанні. Після валідації перше замовлення можна робити від одного мішка — бар'єра у вигляді мінімальної партії в тонну між зразком і серією немає.

Шукаєте рисове борошно для домашньої косметики, а не сировину для виробництва?

ТОВ «Каскад» відвантажує сировину промисловими партіями в мішках 30 і 50 кг і не працює з роздрібними замовленнями. Продукцію під торговою маркою Ms.Tally у роздрібному фасуванні 0,2–1 кг представлено в нашому роздрібному магазині Ms.Tally. Це той самий виробник і те саме виробництво — інший формат постачання.

Часті питання

Ви виробляєте рисовий крохмаль або рисову пудру?

Ні. Рисовий крохмаль — це виділена крохмальна фракція, яку отримують мокрим способом із відділенням білка: інша технологія й інше обладнання. «Рисова пудра» — не технологічний термін, а комерційна назва, за якою в різних постачальників стоїть або дуже тонкий помел рису, або крохмаль. Ми виробляємо рисове борошно сухого помелу; якщо вам потрібен тонший розподіл частинок, він узгоджується як технічне завдання в лінійці SPC.

Яка у вас гранулометрія і чи можна замовити інший помел?

Норма за ТУ: прохід через сито 160 мкм — не менше 60,0%, схід із сита 250 мкм — не більше 2,0%. Інший помел замовити можна: помел і розподіл частинок, вологість, мікробіологічні показники й формат фасування узгоджуються під ваше технічне завдання до запуску партії. Робота починається з тестової партії й лабораторних випробувань на вашому боці.

Які позиції асортименту застосовні в косметичному виробництві?

Чотири: борошно рисове, кукурудзяне, амарантове й вівсяне. Решта позицій асортименту або має виражений власний колір і запах, або не має сенсу поза харчовою рецептурою — тому в перелік не входить.

Чи є у вас косметична сертифікація?

Ні. ТОВ «Каскад» — харчове виробництво: у нас ISO 22000:2018 (№ ОДС-397/QS, орган ІЦЕС, чинний до 19.09.2028), ліцензія AOECS No. UA0012026 (UA-001, до 06.02.2027) і кошерний сертифікат від 17.02.2026. Галузевого косметичного сертифіката ми не маємо і не заявляємо. Документацію готового косметичного засобу готує його виробник.

У якому фасуванні відвантажується сировина і який мінімальний обсяг?

Мішки 30 і 50 кг, мінімальний обсяг замовлення — один мішок. Вівсяне борошно як об'ємна позиція йде по 25 кг у 30-кілограмовому мішку. Роздрібного фасування ТОВ «Каскад» не постачає: продукція в пачках 0,2–1 кг випускається під торговою маркою Ms.Tally на окремому сайті mstally.ua.

Чи надаєте зразки?

Так. Безкоштовно, обсягом до 5 кг, термін надання — 5 днів. Цього обсягу вистачає на лабораторний аналіз помелу й пробне відпрацювання на вашому обладнанні.

Застосування

Телефон: +38 099 977 74 43, +38 050 595 75 62 · Пошта: office@tovkaskad.com · Обробка даних